Kao prvo, jedno veliko BRAVO za našu djecu. Odazvala su se u velikom broju i uz samo dvije odrasle osobe napravili ogroman posao. Očišćen je put do Bile.
Kao drugo, nažalost, moramo reći da je ovaj put, za razliku od prije tri godine, izostao odaziv odraslih. Zašto? Neka svatko za sebe odgovori.
I na kraju, moramo reći da je sramota za svakoga tko umjesto da svoje smeće baci u SVOJU KANTU ZA SMEĆE, on ili ona baci smeće uz jezero, u grmlje, uz put… Točno znamo tko je bacio smeće jer su pronađeni računi s imenom. Ovaj put nećemo pisati imena, nego lijepo molimo da se to ne ponavlja, inače ćemo objaviti i ime i prezime.
Hvala još jednom svima koji su se odazvali, i slučajnim prolaznicima, našim župljanima koji su dali svoj doprinos.
Daj Bože da se osvijestimo kao društvo, pa da više neće biti potrebe za ovakvim akcijama. Svakako, na mladima svijet ostaje, a naša mladost pokazuje da se možemo nadati boljem sutra.