Veselom i razigranom atmosferom smo obilježili druženje za kraj još jedne vjeronaučne godine. Naš župnik fra Pere Kuliš, uz suradnju roditelja i vjeroučiteljice Nikoline Markov, djeci je organizirao nezaboravnu avanturu – vožnju kanuima po rijeci Sturbi.
Prvo je uslijedilo veslanje niz rijeku, gdje su se neki, uz poneko skretanje u grmlje,
istaknuli kao vrsni veslači. Nakon uzbudljive i nezaboravne vožnje vesela se ekipa prepustila užitku kupanja i okrijepe na obali.
Bio je to izlet koji će se dugo pamtiti! ![]()
Srdačna hvala Stur.ba_canoe_and_birdwatching na strpljenju i sigurnoj vožnji, te roditeljima na povjerenju. ![]()

















